tr Türkçe

MUTLULUK VE SAĞLIKLI YAŞAM HEDİYESİ YENİDEN TANIMLANDI

Tüm sevdiklerinize, ailenize ve arkadaşlarınıza, iş ortaklarınıza kendilerini şımartmaları için bir çok sağlıklı yaşam – yavaş yaşam seçeneğini tek bir hediye içinde verebilirsiniz. Mutluluk dolu sağlıklı yaşam için sayısız fırsatları tek bir hediyenin içinde sunabilmenin keyfini yaşamaya ne dersiniz? Chi Hera Hediye kartları ile kişiye özel sağlık, güzellik ve bakım servisleri ile siz ve tüm sevdikleriniz çok şanslı, mutlu ve sağlıklısınız, Sizi; sağlık mutluluk dolu birçok seçeneği kapsayan bu hediyeyi seçtiğiniz için tebrik ediyoruz. MUTLU ve SAĞLIKLI NİCE GÜZEL BAKIMLI GÜNLERE … SEVGİ İLE KALIN…

HEDİYE KARTI TESLİM TÜRÜNÜ SEÇİN

Edit Content
Edit Content

An electronic version of the Gift Card will be sent to the email address you provide.

YARDIM LAZIM İSE ? - BİZİ HEMEN ARAYIN - 888888888888

Pazartesi’den Cumartesi’ye Sabah 08.00’den Akşam 20:00 ve Pazar Sabah 10:00’dan Akşam 18:00’e kadar bizleri arayabilirsiniz.

HEDİYE KARTLARI HAKKINDA

Chi Hera Hediye Kartı Nedir ?

Her Chie Hera Hediye Kartı, yalnızca Chiehera.com veya Chi Hera Uygulaması üzerinden salon ve spa uygulamaları satın almak için kullanılabilecek bir parasal bakiye taşır. E-posta yoluyla gönderilen Hediye Kartları, satın almadan önce girildiğinde sipariş toplamında indirim uygulayan 14 haneli benzersiz bir kod içerir.

Hediye Kartımı nerede harcayabilirim?

Hediye Kartları, Chihera.com veya Chi Hera Uygulaması aracılığıyla yapılan çevrimiçi rezervasyonlar ve hediye çeki satın alımları için geçerlidir. Ülke çapında binlerce mekandan birine göz atın ve rezervasyon yaptırın.

Hediye Kartları, satın alınabilir tüm tedaviler ve konaklamalar için tam veya kısmi ödeme olarak kullanılabilir, ancak daha fazla Hediye Kartı satın almak için kullanılamaz.

Tedavinizin maliyeti Hediye Kartı değerinden fazlaysa, ek tutarı ödeme aşamasında ödeyebilirsiniz. Aynı şekilde hediyenin tamamını bir kerede harcamak istemezseniz kalan bakiye Chi Hera Cüzdanınızda kalacaktır.

Hediye Kartımı nasıl harcayabilirim?

Alıcılar, alışveriş yaparken ödeme sırasında özel kupon kodu alanına kodu girebilirler. Ardından, kalan kredilerini kaybetmemeleri için bir Chi Hera hesabı oluşturmaları istenecektir.

Chi Hera Hediye Kartları, Chi Hera Hediye Çekleri ile aynı mıdır?

Kağıt Chi Hera Hediye Kuponlarının yerini alacak ve sahiplerine daha geniş salon ve spa uygulamaları seçeneği sunacak Hediye Kartları piyasaya sürülüyor. Hediye Kartları, uygun çevrimiçi alışverişler yapmak için tasarlandığından, çevrimdışı olarak parasal ödeme olarak kullanılamaz.

İyi haber şu ki, artık Chi Hera Hediye Kuponları satın alamasanız da, sahip olduğunuz hediye çekleri ayrı son kullanma tarihlerine kadar geçerli kalacaktır (her kuponun arka yüzünde basılıdır). Bu tarihten önce, katılımcı mekanlarda şahsen ödeme yapmak için nakit olarak aynı şekilde kullanılabilirler.

Hediye Kartım ne kadar süreyle geçerli olacak?

Hediye Kartı bakiyeniz, satın alma tarihinden itibaren on iki ay boyunca geçerli kalacaktır. Kesin son kullanma tarihi, birlikte verilen hediye mesajı kartında veya e-teslimi seçtiyseniz, Hediye Kartı e-postasının kendisinde yer alacaktır. Kartı bir hesaba eklediyseniz, giriş yaptığınızda ve profilinizin Cüzdanım bölümünü ziyaret ettiğinizde bakiyenizin ne zaman sona ereceğini de görebileceksiniz.

Hediye Kartım ne zaman postayla gelecek?

E-posta yoluyla gönderilen Hediye Kartları, seçtiğiniz gelen kutunuza anında ulaşmalıdır. Fiziksel Hediye Kartları anlaşmalı kargo şirketimizle özel olarak postalanır.

Bu, posta siparişinizin 2-3 iş günü içinde teslim edilmesi gerektiği anlamına gelir (hafta sonları ve Resmi Tatiller hariç).

Değeri 150 ₺ üzerindeki fiziksel hediye satın alımları için, siparişiniz öğleden önce verildiği sürece (hafta sonları ve Resmi Tatiller hariç) Özel Kargo Teslimat Garantili olarak göndereceğiz. Bu hizmetin teslim sırasında imza gerektirdiğini lütfen unutmayın. Hediye Kartınızın anlaşmalı kargo şirketimiz yerine farklı bir postalama türü ile gönderilmesini istiyorsanız, lütfen info@chihera.com adresine e-posta gönderin.

Hediye Kartı satın alımımı iptal etmem gerekiyor, ne yapmalıyım?

Tüm Hediye Kartlarında, henüz bir Chi Hera hesabına eklenmemiş olması koşuluyla satın alma işleminizi iptal edebileceğiniz 14 günlük bir iade politikası sunuyoruz. Bu nedenle, yanlışlıkla çok fazla Hediye Kartı satın aldıysanız veya artık siparişinize devam etmek istemiyorsanız, lütfen info@chihera.com adresinden Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.